Nyt hæve sænkebord med gråt kvalitets Linak stel og antracitgrå laminatbordplade.
| Materiale / træsort | Laminat |
| Stelfarve | Grå |
| Mål på bordplade | 120 x 80 cm |
| Form på bordplade | Rektangulær |
| Kant | ABS, lige |
| Højdevandring | 68-115 cm |
| Antal motorer | 2 |
| Max. vægtbelastning | 120 kg |